35.8 C
Скопје
19:42 - 15 јули, 2024

Ознака : body posititivy

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Мајка на четири деца, боледува од липоедем и инспирира: Сакајте се себеси такви какви што сте

И. Т.
Кога дознав за мојата состојба, ми беше олеснување. Бев среќна затоа што тогаш престанав да се оптоварувам, вели Хедер која стана модел на социјалните мрежи....