21.8 C
Скопје
10:32 - 24 мај, 2024

Ознака : Линдзи Перлман

СветСлајдерСцена

ПРОНАЈДЕНО Е ТЕЛОТО НА АМЕРИКАНСКАТА ПОЗНАТА ГЛУМИЦА: Пет дена по исчезнувањето, причината за смртта сè уште непозната

Еспресо
Само неколку дена по пријавувањето на исчезнувањето, американската глумица Линдзи Перлман е пронајдена мртва во Лос Анџелес. Перлман е позната по улогите во телевизиските серии „Chicago...
Наши ФациСлајдерСцена

ЛИНЗИ ПЕРЛМАН ПРОНАЈДЕНА МРТВА: Полицијата пет дена трагаше по актерката

Еспресо
Американската актерка Линдзи Перлман, најпозната по улогите во телевизиската серија „Chicago Justice“ и „Empire“, била пронајдена мртва во петокот во Лос Анџелес, неколку дена откако...