Ознака : леукемија

Uncategorized

Таа е неговата најголема поддршка! Сестрата на Лука Јовиќ преживеала леукемија и денеска е вистинска убавица! (ФОТО)

Слободен печат
Сигурно многу луѓе низ светот знаат за Лука Модриќ, фудбалерот на Реал Мадрид, инаку бисер на српскиот фудбал, но малкумина знаат низ што се има...