11.8 C
Скопје
22:43 - 23 април, 2024

Ознака : клинтон

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Милијардер, трговец со девојки: Именуван списокот на клиенти на Џефри Епштајн, од Бил Клинтон и Трамп до Бил Гејтс, Мајкл Џексон…

Еспресо
Џефри Епштајн е американски милијардер кој е обвинет за сексуални злосторства поради врски со малолетни девојчиња. Во 2019 година, тој изврши самоубиство во затвор во...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бил Клинтон 22 години подоцна ја откри причината за аферата со Моника Левински! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Некогашниот претседател на САД, Бил Клинтон, вели дека неговата сексуална афера со Моника Левински претставувала начин да се избори со стресот и анксиозноста. Бил Клинтон...