19.8 C
Скопје
02:28 - 18 јуни, 2024

Ознака : Кија Коцкар

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Даниел Кајмакоски си „ќари“ српска пејачка? (ФОТО)

Васко Спасоски
Даниел Кајмакоски се пресели и живее во Белград по разводот од Кристина Димитриевска. Тој е посветен на својата музичка кариера, а претходната година победи и...