16.8 C
Скопје
02:45 - 26 мај, 2024

Ознака : Катарина Живковиќ

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо
Српската пејачка Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е во блажена состојба. Наводно, ѕвездата на „Гранд“ е бремена во петтиот месец и тоа е...
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Не и било лесно на пејачката Катарина: Ме нападна пијан и дрогиран човек, кога го одбив ми удри шлаканица!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Катарина Живковиќ (31) неодамна раскажа дека пред неколку години била нападната после еден нејзин настап, но дека случајот не можела да го...