Ознака : Катарина Живковиќ

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО | Не и било лесно на пејачката Катарина: Ме нападна пијан и дрогиран човек, кога го одбив ми удри шлаканица!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Катарина Живковиќ (31) неодамна раскажа дека пред неколку години била нападната после еден нејзин настап, но дека случајот не можела да го...