36.8 C
Скопје
18:01 - 18 јуни, 2024

Ознака : кекс

Секојдневие

Брза и лесна капучино кекс торта (РЕЦЕПТ)

Igor
Превкусна капучино кекс торта која брзо се прави, а уште побрзо се јаде. Потребни состојки: 500 – 550 г бисквити со путер 50 г капучино...