24.8 C
Скопје
08:23 - 13 јуни, 2024

Ознака : кавгаџии

СценаХороскоп

Први кавгаџии – 3 хороскопски знаци секогаш спремни за расправија

Igor
Тие лесно се разлутуваат и нивната храброст не им дозволува да ги задржат емоциите во себе, па брзо „пукаат“. Ако им згрешите, очекувајте директна конфронтација...