Ознака : Катрин Денев

Лајфстајл Сцена

Семејството откри: Катрин Денев доживеала мозочен удар

Igor
Француската глумица Катрин Денев (76) во тешка состојба вчера беше пренесена во болница во Париз. Нејзиното семејство соопштило дека глумицата имала мозочен удар, но за...