27.8 C
Скопје
10:04 - 13 јуни, 2024

Ознака : карминот

Здрави навики

Имате проблем со суви усни? Едноставен трик како да ги сокриете зад карминот!

Igor
Усните се сметаат како сензуален дел од телото, па нивното нагласување може да направи жените да изгледаат попривлечно за спротивниот пол. Но, што кога ќе...