23.8 C
Скопје
04:26 - 23 јуни, 2024

Ознака : кареза

ИнтимаЛајфстајлСлајдер

ВНЕСЕТЕ КАРЕЗА ВО ВАШАТА СПАЛНА СОБА: Поврзете се со вашиот партнер и оживејте ја вашата врска

И. Т.
Обликот на нежен секс кој нема за цел да постигне оргазам, туку длабока опуштеност и интимност со партнерот се нарекува кареза. Со длабоко дишење, партнерите...