36.8 C
Скопје
16:56 - 18 јуни, 2024

Ознака : кара делевињ

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Изгоре вилата на славната манекенка Кара Делевињ! 94 пожарникари го гаснеле пожарот, 7 милиони долари се претворија во пепел! 

еспресо
Луксузната вила на манекенката Кара Делевињ вчера била зафатена од страшен пожар. Имено, како што пренесуваат странските медиуми, таа за среќа во моментот на пожарот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кара Делевињ во страсни мигови со партнерката на Вимблдон: Борба на теренот, љубов на трибините

Еспресо
Убавата 30-годишна манекенка изгледаше „шик“ во беж блејзер, кој го комбинираше со црна маичка и црни кожени панталони. Заедно со нејзината партнерка носеа очила за...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кара Делевињ го „погреба минатиот живот“: Кога се видов на фотографиите, веднаш побарав лекување!

Еспресо
Во 2022 година, вознемирувачко видео и слики од Кара Делевињ ги ставија сите нејзини обожаватели во панична состојба. Сите беа загрижени за нејзиниот изглед. Таа...
СветСлајдерСцена

Кара Делевињ им дала своја крв на научниците за истражување пред и по оргазам

Еспресо
Топ-моделката Кара Делевињ им дала на научниците своја крв пред и после оргазам за истражување поврзано со сексот, пренесува Daily Mail. 30-годишната британска манекенка им...
СветСлајдер

(Фото) Кара Делевињ во костум на голо тело ја претстави својата колекција посветена на Лагерфелд

Еспресо
Моделот и актерка Кара Делевињ ја претстави капсулната колекција Cara Loves Karl посветена на Карл Лагерфелд во Париз.   View this post on Instagram  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Амбер Херд го изневерувала Џони Деп и со Кара Делевињ, корпус деликти од бакнежите на двете жени

Еспресо
Се појавуваат нови фотографии кои навистина го потврдуваат тоа што го сведочеше Деп во судницата, според ова што се гледа на снимката Амбер Херд навистина...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Топ-моделката Кара Делевињ во спектакуларно издание во Кан

Еспресо
На француската ривиера пристигна и топ-моделката Кара Делевињ, која знае одлично да си ги игра со своите модни избори на црвениот тепих, секогаш успевајќи со...