Ознака : камен

Секојдневие

Милионите буквално му паднале од небо – Жежок камен вреден 1,5 милион евра му го пробил кровот и слетал во дневната

Васко Спасоски
На сиромашниот Џошуа од Индонезија милионите буквално му паднале од небо… Џошуа, кој во животот досега изработувал ковчези, многу се уплашил и изненадил кога едно...
Лајфстајл Сцена

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Igor
Победничката на „Задруга“ Луна Џогани заедно со сопственикот на Пинк ја отвори новата сезона на ријалити емисиите. За таа прилика таа на својата рака покажала...