9.8 C
Скопје
02:42 - 15 април, 2024

Ознака : застане

ЛајфстајлСцена

Ќе застане на лудиот камен? Се вери Луна Џогани (ФОТО)

Igor
Победничката на „Задруга“ Луна Џогани заедно со сопственикот на Пинк ја отвори новата сезона на ријалити емисиите. За таа прилика таа на својата рака покажала...