15.8 C
Скопје
11:50 - 20 април, 2024

Ознака : Јупитер

АстроСлајдерХороскоп

ЈУПИТЕР Е РЕТРОГРАДЕН, еве што ќе донесе на вашиот хороскопски знак

Еспресо
Ретроградниот Јупитер воглавно ви помага на работата на себе особено на одредени прашања кои вклучуваат успех, личен раст и развој. Во ретроградно движење оваа планета...
СценаХороскоп

Мала астро школа: Каде да ја најдам мојата среќа?

Igor
„Мојот Јупитер е во знакот на Стрелец, што значи тоа?“ или „Имам Јупитер во знакот на Овен, какви карактеристики тогаш имам?“ Најголемата планета во Сончевиот...