Ознака : изадувајте

Секојдневие

ЛЕСЕН, СОЧЕН И ОСВЕЖУВАЧКИ: Мраморен колач со БОГАТ фил од ЈАГОДИ (РЕЦЕПТ)

Igor
Овој колач е лесен, сочен и освежувачки, а покрај тоа се подготвува многу брзо и лесно.   Состојки: 200 грама путер (собра температура) 120 грама...