Ознака : ивана петерс

Лајфстајл Сцена

ТАП 011 во оригинален состав настапи на белградскиот „Beer Fest“: Публиката целосно откачи (ВИДЕО)

Igor
Гоца Тржан, Ивана Петерс, Ѓорѓе Пајовиќ, Милан Бојаниќ и Петар Ступар во 90-тите беа познати како ТАП 011 и важеа за една од најпопуларните балкански...