Ознака : инсулин

Здравје

Слаби однадвор, дебели однатре: Фитнес-експерт ја опиша кето-диетата

Igor
Кето-диетата е една од најпопуларните, која дава одлични резултати во однос на губење вишок килограми и надворешен изглед. На приказната за кето-диетата „паднал“ и Дру...