16.8 C
Скопје
14:42 - 27 февруари, 2024

Ознака : Гоце Андреевски

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ПОРАНЕШНИОТ ВОДИТЕЛ ГОЦЕ „ОД УТРИНСКА“ СТАНА ТАТКО: Добредојде Јована!

М.Р.
Еден од омилените водители на македонската публика, особено на „утринците“ Гоце Андреевски, стана татко. Гоце беше дел од водителската екипа на „Утринска на Телма“, но...