20.8 C
Скопје
16:44 - 28 мај, 2024

Ознака : гелев

ЛајфстајлСцена

Брејк стана татко по третпат – Овој пат на девојче!

Igor
Се роди Деа, третото дете на познатиот пејач и бизнисмен Дарко Гелев – Брејк, кој е во брак со поранешната Мис на Македонија Драгана Клопчевска....