19.8 C
Скопје
01:46 - 18 јуни, 2024

Ознака : долговечноста

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Еспресо
Англиската кралица и покрај своите години не се откажува од обавувањето на кралските должности… Доколку сте се прашале во што се крие тајната за нејзината...