36.8 C
Скопје
19:17 - 15 јули, 2024

Ознака : 93

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Тајната за долговечноста на кралицата Елизабета: Поради ова е витална и во 93-та година!

Еспресо
Англиската кралица и покрај своите години не се откажува од обавувањето на кралските должности… Доколку сте се прашале во што се крие тајната за нејзината...