21.8 C
Скопје
03:15 - 5 јули, 2022

Ознака : џери хол

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Што навистина се крие зад разводот на Мардок-Хол? Шестте деца на милијардерот си го бараат својот дел од империјата, не им требаат прстите на четвртата „макеа“

Еспресо
Треба да се сфати сериозно Џери Хол кога вели, за англиските весници, дека „срцето ми е скршено, за сè се виновни неговите деца кои направија...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

„Уште го сакам, уништена сум“: Џери Хол проговори за крајот на бракот со милијардерот Мардок

Еспресо
Џери Хол остана со „скршено срце“ и „уништена“ од ненадејниот крај на бракот со Руперт Мардок. Тaa го изјавува тоа за Гардијан и Дејли Мејл...
Животни Приказни Свет Слајдер Сцена

Сега се разведуваат, но како се случи Џери Хол воопшто да се омажи со Руперт Мардок

Еспресо
Убавицата имаше преполн љубовен живот и неколку славни партнери пред официјално се сврши со еден од најбогатите претприемачи во светот, во јануари 2016 година.  Во...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Разводот на Руперт Мардок и Џери Хол ќе биде еден од најскапите во историјата, ќе се „дели“ имот тежок 22 милијарди долари

Еспресо
Руперт Мардок, разводот од Џери Хол може да го чини богатство Според Њујорк Тајмс, по шест години брак, тајкунот и манекенката се блиску до разделба...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

Какво куферче ќе земе Џери Хол од 15-те милијарди на Мардок штом ги спакува куферите од дома?

М.Р.
Руперт Мардок и Џери Хол се разведуваат по шест години брак, а на маса е дел од неговото незамисливо богатство, проценето на 15 милијарди долари....
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Милијардерот Руперт Мардок (91) се разведува од екс-манекенката и поранешна жена на Мик Џегер -Џери Хол (65)

Еспресо
Доколку веста биде потврдена, тоа би бил четврти развод за Мардок. Мардок и Хол се во брак од 2016 година и за време на бракот...