4.8 C
Скопје
04:00 - 4 март, 2024

Ознака : дадат

Секојдневие

Здравје во чинијата: Њоки од палента кои веднаш ќе ви дадат сила (РЕЦЕПТ)

Igor
Пробајте го овој евтин, а одличен рецепт за њоки на малку поинаков начин. Состојки: – 400 грама палента – 1/2 лажичка сол – 4 големи...