15.8 C
Скопје
07:26 - 22 мај, 2024

Ознака : љоки

Секојдневие

Здравје во чинијата: Њоки од палента кои веднаш ќе ви дадат сила (РЕЦЕПТ)

Igor
Пробајте го овој евтин, а одличен рецепт за њоки на малку поинаков начин. Состојки: – 400 грама палента – 1/2 лажичка сол – 4 големи...