13.8 C
Скопје
19:55 - 23 април, 2024

Ознака : бункер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ОД БУНКЕР ДО ПРЕПОЛН СТАДИОН: Девојчето што ја пееше „Let it go“ во бункерот настапи на концерт во Полска, таа е веќе ѕвезда!

Еспресо
Малата Амелија, која ги трогна сите додека ја пееше песната Let it go од филмот Frozen во украинско засолниште, најде засолниште во Полска како и...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

КОЈ МОЖЕ ДА ГИ ЗАДРЖИ СОЛЗИТЕ? Украинско девојченце ја пее песната „Let it go“ и ги црта децата кои се со неа во подрумот, додека на неколку метри паѓаат бомби

еспресо
На социјалните мрежи се споделува видеото во кое малото украинско девојче Амелија на нејзиниот јазик ја пее песната „Let it go“ од цртаниот филм на...