16.8 C
Скопје
15:07 - 27 февруари, 2024

Ознака : бетмен велит

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АНАСТАСИЈА ДЕА и БЕТМЕН ВЕЛИТ добија СИН: Гордиот татко се пофали на социјалните мрежи!

М. Р.
Новинарката и водителка, Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски по втор пат станаа родители. Малечката Дениција доби братче, а убавата вест ја сподели...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Бетмен Велит ќе стане татко: Водителката Анастасија од Алфа е бремена! (ФОТО)

Еспресо
Водителката Анастасија Деа Богданоска и Богдан Илиевски, познат како Бетмен Велит, ќе станат родители. Тие го очекуваат своето прво дете, а водителката ја сподели среќната...