3.8 C
Скопје
04:20 - 21 април, 2024

(ФОТО) АНАСТАСИЈА ДЕА и БЕТМЕН ВЕЛИТ добија СИН: Гордиот татко се пофали на социјалните мрежи!

Новинарката и водителка, Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски по втор пат станаа родители. Малечката Дениција доби братче, а убавата вест ја сподели среќниот татко на својот фејбук – профил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasija Dea (@anastasiia_dea)

„Се роди синко. Пијте по една од мене“, напиша Богдан , попознат под псевдонимот Бетмен Велит.

Само еден ден претходно, Анастасија објави неколку фотографии со своето трудничко стомаче, посветувајќи му порака на својот син кој во тој момент сè уште беше во нејзиниот стомак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anastasija Dea (@anastasiia_dea)

„Да, можно е да сакаш некој, иако сѐ уште не си го запознал“, стои во описот на фотографиите кои водителката ги објави на Инстаграм.

Честитки Деа и Богдан!

Слични објави

„Ајде веќе!“: Харис ѝ се дерел на Мелина пред сите, не сакал да дава изјави за медиумите

Еспресо

Единаесет милиони прегледи за 11 часа: Тејлор Свифт на најубав начин му оддаде почит на легендарниот филм, овој детаљ ги воодушеви сите

еспресо

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо
Се вчитува....