7.8 C
Скопје
04:47 - 28 февруари, 2024

Ознака : Анастасија Деа Богдановска

Наши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) АНАСТАСИЈА ДЕА и БЕТМЕН ВЕЛИТ добија СИН: Гордиот татко се пофали на социјалните мрежи!

М. Р.
Новинарката и водителка, Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски по втор пат станаа родители. Малечката Дениција доби братче, а убавата вест ја сподели...