Tag : арчи харисон

Лајфстајл Сцена

ИСПОЛНЕТА ДАМНЕШНА ЖЕЛБА: Меган Маркл и „на хартија“ е принцеза

Igor
Пред воопшто да биде во врска со принцот Хари, Меган Маркл водеше женски блог преку кој комуницираше со своите обожавателки. Во една од нејзините објави...
Лајфстајл Сцена

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor
Војвотката Меган Маркл често заборава дека веќе не е актерка која слободно живее, туку дека треба да следи посебни правила. За нејзе и за принцот...
Лајфстајл Сцена

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor
Спротивно на очекуваното, нивното бебе не доби традиционално име, туку сосема нетипично за кралското семејство – Арчи Харисон. Откако беше објавено името на синот на...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian