ИСПОЛНЕТА ДАМНЕШНА ЖЕЛБА: Меган Маркл и „на хартија“ е принцеза

Пред воопшто да биде во врска со принцот Хари, Меган Маркл водеше женски блог преку кој комуницираше со своите обожавателки.

Во една од нејзините објави таа зборувала за сонот на секое девојче да биде принцеза, не исклучувајќи се и себе од тоа. Но, таа е една од ретките кои успеале во намерата.

Неодамна Меган стана мајка на Арчи Харисон, нејзин син со принцот Хари. Иако бебето засега не носи никаква кралска титула, во изводот на родените на местото „професија на родителот“, кај таткото стои „принц на Обединетото Кралство“, а во делот кај мајката „принцеза на Обединетото Кралство“.

Се чини дека Меган конечно ги исполнува своите дамнешни желби и соништа.

Слични објави

Пејачот Кнез има ќерки „бомби“, едната од нив стана многу позната – погледнете зошто (ВИДЕО)

Igor

Пола балканска естрада дојде на вечерашниот концерт на Северина, а и Хурем ја бодри својата пријателка! (ВИДЕО)

Igor

Српска пејачка била исфрлена од финалето на Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Еспресо

Џенифер Лопез во неверојатна форма за „Супербол“ (ФОТО)

Еспресо

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои до крајот на неделата ќе НАЈДАТ ПАРИ

Igor

Остави Коментар

два × 5 =

Слични објави

Божји очи: Феномен што може да се види само во Бугарија (ФОТО)

Еспресо

Се сеќавам кога докторите ми кажаа дека нема да биде добро“: Наташа Беквалац со емотивна порака ѝ го честиташе роденденот на ќерката Катја! (ФОТО)

Васко Спасоски

4 хороскопски знаци кои најчесто ги погодува депресијата

Igor

На денешен ден Балканот доби голема музичка ѕвезда, легендарните „Metallica“ го објавија албумот „Master of puppets“ и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

НАЈГОЛЕМИТЕ ЗАБЛУДИ ВО ХОРОСКОПОТ: Овие особини ги толкуваме сосема погрешно

Igor