ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Војвотката Меган Маркл често заборава дека веќе не е актерка која слободно живее, туку дека треба да следи посебни правила.

За нејзе и за принцот Хари било планирано по нејзиното породување да се преселат во Африка каде во следните две години би биле вклучени во хуманитарни активности. Но, војвотката не сака ни да чуе за тоа.

Таа повторно влегла во конфликт со членовите на кралското семејство, бидејќи сака во мир да го израсне своето првородено дете, без да го експонира на медиумско внимание.

Тие штотуку се вселиле во својот нов дом во Сасекс, па на војвотката воопшто не ѝ е до селење.

Слични објави

Кејти Пери и Орландо Блум повторно докажаа дека имаат интересна смисла за мода (ФОТО)

Еспресо

ГОЛА ВО КАДА го прослави јубилејот од десет години од објавувањето на НАЈПОЗНАТИОТ СИНГЛ (ФОТО)

Igor

КНЕДЛИ ОД СПАНАЌ: Вкус кој нема да го заборавите (РЕЦЕПТ)

Igor

Ќе ви се допадне: „Јано мори“ во преработка на „Ај Кју“ звучи интересно (ВИДЕО)

Igor

„Placebo“ од балкон во Лондон испраќаат многу љубов: Луѓе, чувајте се меѓусебно!

Еспресо

Ирена Спасовска се пофали со егзотично патување (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

8 − седум =

Слични објави

Луна Џогани го промени изгледот, па некои од фановите велат дека копира позната пејачка!

Васко Спасоски

Јелена Ѓоковиќ во мини-фустан со гол грб, а глетката околу неа е тешка да се опише со зборови! (ФОТО)

Еспресо

Е, сега татко и ќе се налути: На ќерката на Алек Болвдин се ѝ испадна од бикинито! (ФОТО)

Нема потреба повеќе да ги криете нозете – Ова е најдобриот домашен лек за проширени вени

Igor

Бијонсе со една објава докажа зошто е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Igor

Среќата најмногу зависи од нас самите: 9 работи кои се потребни за среќа!

Еспресо