11.8 C
Скопје
22:08 - 29 февруари, 2024

Ознака : англиски

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Слушнете како звучи хитот на Александра Пријовиќ на англиски јазик

Еспресо
Популарноста на Александра Пријовиќ се огледа и во тоа што нејзините хитови се прв избор за многумина кога сакаат да објават некоја преработка. Песната „Девет...
БалканСлајдерСцена

(Видео) Карлеуша пее на англиски како пијан Русин: „Важно знае да ги навредува луѓето во Ѕвездите на Гранд“

Еспресо
Се појави на Интерент видео кое предизвика лавини (негативни) коментари, а се однесува на тоаа како српската турбофолкерка Јелена Карлеуша пее забавна песна и тоа...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Видео) Џорџина Родригез знае да позира, ама не знае да зборува: Нервозата ја „изеде“ убавицата

Еспресо
Вереницата на Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, гостуваше на доделувањето на наградите „Џој Авардс“ во Саудиска Арабија. Манекенката на сцената даде кратко интервју на англиски јазик,...