36.8 C
Скопје
12:15 - 18 јули, 2024

Ознака : ана петроска

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииИнтервјуСлајдер

(Фотогалерија) Струга преку фотографската леќа на Ана Петроска: На Струга дуќан да имам, на ќепенците да седам

 „Занаетот е златен…“ Фотографката Ана Петроска преку фотографии (и зборови) ни ја доловуватуристичката сезона во Струга денес. Вели, градот „крцка“ од туристи што најчестодоаѓаат од...
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) АНА ПЕТРОСКА: Крушево е денес како од бајка, со многу снег и неодоливи пејсажи!

Ј.К.Д
Во Крушево зимата сè уште трае, со 70 сантиметри снег и неодоливи пејзажи, ни јавува фотографката Ана Петроска и за еспресо.мк испраќа преубави тукуштонаправени фотографии....
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) АНА ПЕТРОСКА НИ ЈА НОСИ ЕСЕНТА ПРЕКУ ФОТОГРАФИЈА: Македонија има многу неистражени места кои заслужуваат внимание

Ј.К.Д
За себе вели дека сè уште е нова во фотографијата. Започнала да фотографира со цел да промовира угостителски објект во Струга со кој менаџира нејзиното...