39.8 C
Скопје
16:29 - 19 јули, 2024

Ознака : 83 години

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Берлускони не се откажува од љубовта ниту на 83 години: Има нова девојка, помлада од претходната!

Еспресо
Поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони, познат по сексуалните испади на прочуените „бунга, бунга“ вечери официјално се раздели од партнерката, за да се гледа со жена...