35.8 C
Скопје
19:53 - 15 јули, 2024

Ознака : 3lw

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

ТЕЈЛОР СВИФТ ОБВИНЕТА ЗА ПЛАГИЈАТ: Ја забележувате сличноста?

И. Т.
Пејачката Тејлор Свифт ќе мора да се појави на суд поради „плагијат“, пренесуваат американските медиуми. Случајот одекна во јавноста уште во 2017 година, кога Шон...