32.8 C
Скопје
20:31 - 15 јули, 2024

Ознака : 10 години пауза

Секојдневие

Уживајте повторно во туширањето: Трик со кој лесно, брзо и евтино да го одзатнете тушот!

Еспресо
Тоа ужасно чувство кога после напорниот работен ден ќе посакате да се истуширате, ќе пуштите вода од тушот, а тој повеќе ќе жубори и прска...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо
Легендарниот музичар Ози Озборн по 10 години пауза, конечно ги израдува фановите со нов албум под наслов „Ordinary man“, кој денеска и официјално и е...