Ева Лонгорија во МОДЕЛ НА ПАНТОЛОНИ кои ќе ја одбележат есенската и зимската сезона (ФОТО)

Доколку барате крој кој сигурно добро ќе ви стои и кој можете да го носите во речиси сите прилики, запрете со потрагата, имаме таков модел.

Панталоните со џебови како главен детал, нешто поширок крој, попознати како paper bag модел, и одговараат на практично секоја фигура.

Со добар избор на блуза и чевли, овој модел на пантолони може секоја комбинација да ја направи впечатлива.

профимедиа

Високиот струк визуелно ќе ги издолжи нозете и ќе го сокрие евентуалниот вишок на стомакот.

Овој крој може да се носи со патики, но еднакво добро изгледа и во комбинација со високи потпетици.

Ева Лонгорија демонстрираше еден од начините на кој можете да ги носите.

Слични објави

Бившата жена на Роман Абрамович се мажи за грчки милијардер: Елитните гости ќе се соберат во луксузниот ски-центар

Еспресо

Самохрана мајка му испратила порака на Ештон Качер, а неговиот потег ги шокирал сите (ФОТО)

Igor

Само две состојки ги сочинуваат НАЈЗДРАВИТЕ БОМБИЦИ НА СВЕТОТ: Рецепт за ГРЧКИ ПОЈАДОК стар преку 6000 ГОДИНИ!

Igor

Што е хипнопородување?

Igor

Трагедија што ѝ го смени животот на чешката мисица: Едвај го преживеала разорното цунами, а сега има едногодишен син

Еспресо

Вилдане дефинитивно НЕОДОЛИВА (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − 9 =

Слични објави

Меган во раскошен фустан, Кејт во поконзервативно издание, а принцовите се држат на дистанца (ФОТО)

Igor

Само три состојки пред спиење, за поубави и поодморени утра

Igor

Испијте го ова пред спиење и кажете ѝ збогум на депресијата

Igor

Мерил Стрип во главниот одбор за Мет Гала!

Igor

„Златна паста“ – Неверојатно моќен лек кој ги победува грипот, настинката и воспалението

Igor

Од плакарот на Анита: Фејк шуи

Еспресо