ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага.

За мешаницата да биде уште покомплицирана, во ова замеша прсти и поранешниот свршеник на пејачката, кој не ја пропушти приликата да биде што поактивен на профилот на Ирина.

Јавноста не пропушти да забележи дека тој ги „лајкува“ фотографиите од патувањето на Ирина во Исланд, почнувајќи од онаа на која таа позира во костим за капење кој одлично го потенцира нејзиното совршено тело.

View this post on Instagram

🍃 @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Слични објави

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor

НЕОБИЧНА ГРЧКА САЛАТА со пржена лубеница (РЕЦЕПТ)

Igor

Хороскоп за 03 септември 2019, вторник (ВИДЕО)

Igor

Зошто Кендал не се чувствува како дел од своето популарно семејство?

Igor

Ревитализирачка маска која ќе го освежи и затегне вашето лице

Igor

Три начини на кои го саботираме сопствениот љубовен живот

Еспресо

Остави Коментар

13 − 7 =

Слични објави

Заборавете на 69! Позата 77 е новиот хит кој ветува огромно задоволство

Igor

Поглед од 30-ти спрат и ЕНТЕРИЕР ОД СОНИШТАТА: Прекрасната актерка после свадбата го продава станот за кој цел Њујорк мечтае! (ФОТО)

Igor

Без коментар: Српската пејачка Дуња пред еден ден остана без татко, а веќе се слика по гаќички за на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Неодолив чоколаден ролат

Igor

Селма Хаек објави слика од базенот – Нејзината порака за убавината секоја жена добро треба да ја запамти (ФОТО)

Еспресо

За овие ПЕТ ЗБОРОВИ заработи 100.000 евра: Марина Туцаковиќ напиша само еден стих од песната која СИТЕ ЈА ЗНАЕТЕ

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian