Запознајте ја македонската Сенидах: „У градов не се дише – сегде ку*ва до ку*ва“ (ВИДЕО)

„А, у градов не се дише сегде од курва до курва, а јас па не сум чоко-моко нема зашо да им ќутам, а има многу мужи, али ретко кој со му*а, не, не е дека сум луда, не знам зашо ми се чудат – вака е дел од текстот на раперката Дијана која од вчера е апсолутен хит на социјалните мрежи.

Песната носи наслов „ОГ“ или во превод „оргинал гангстер“ и за само 24 часа на Јутјуб има повеќе од 15.000 прегледи.

Многумина веќе започнаа да ја споредуваат со балканската ѕвезда Сенидах.

Погледнете го спотот:

Слични објави

Згодната италијанската кошаркарка: Кога не игра, позира гола (ФОТО)

Igor

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо

Средбата на Хоакин Феникс и принцот Вилијам поттикна дискусија: Дали актерот го исмеа принцот? (ВИДЕО)

Еспресо

Видео од последното обраќање на Фреди Меркјури до фановите: Упати само неколку зборови кои болат и денеска

Еспресо

Дејвид Бекам се облече како Елтон Џон и ги воодушеви фановите (ФОТО)

Igor

Доаѓаат топли денови, употребете го овој трик за шминкање за да изгледате свежо цел ден

Igor

Остави Коментар

три × 3 =

Слични објави

„Подобра си од Џеј Ло, таа ништо не ти може“: Нереална фотка на испотената Хали Бери (54) (ФОТО)

Васко Спасоски

Погледнете кои македонски пејачки ги слуша ѕвездата на Наполи – Елиф Елмас! (ВИДЕО)

Igor

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Еспресо

ИЗБЕГНЕТЕ ТРУЕЊЕ: Кое месо колку време може да стои во фрижидер и замрзнувач?

Igor

Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Igor

Како настана култната песна „Eye of the Tiger“ од филмот „Роки“? (ВИДЕО)

Еспресо