ЗАПОЗНАЈТЕ ЈА АНТОНЕЛА, убавицата со бујно деколте која го засени Меси (ФОТО)

Лионел Меси ужива на Карибите заедно со своето семејство, а и редовно објавува фотографии на Инстаграм од својот одмор.

Но, една од фотографиите предизвика голем број коментари. Тој позира со својата презгодна сопруга Антонела Рокузо, а според коментарите, со оваа фотографија таа го фрла познатиот фудбалер во сенка.

Тие ги покажале своите совршено извежбани тела и затегнати стомачни мускули. Според коментарите, со оваа слика повеќе внимание привлекла жешката Аргентинка, отколку популарниот фудбалер, а тоа се должи најмногу на нејзиното деколте.

View this post on Instagram

Vacaciones… ☀️🏝😉

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on

View this post on Instagram

En el paraíso con ellos🌴🐚🌊

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on

View this post on Instagram

🌴

A post shared by Antonela Roccuzzo (@antonelaroccuzzo) on

Слични објави

Есенски накит со кој нема да згрешите (ФОТО)

Igor

Гораст и Жаре вртеа плескавици, а Бубо Каров ни објасни како да се заштитиме од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ „удри“ по Беквалац: Само Наташа може да биде на колена!

Васко Спасоски

Мишел Фајфер е 25 години во брак со овој човек: Сите други би побегнале, но тој останал покрај неа! (ФОТО)

Igor

Познат домаќинот на Евровизија 2020 (ВИДЕО)

Igor

Хороскоп за 29 октомври: Раковите ќе го обвинуваат партнерот за неверство

Igor

Остави Коментар

четири + 16 =

Слични објави

Грција и Словенија ни дадоа по еден поен, еве кои ни дадоа по 12 поени

Igor

Кралица на пластичните операции: Пред да го уништи лицето Донатела Версаче изгледаше вака (ФОТО)

Еспресо

3 хороскопски знаци за кои мај ќе биде лош месец

Igor

Опасна и жешка Германка: Светската шампионка во кикбокс се сликаше само во танга! (ФОТО)

Igor

„Напишав песна“: Кралот на фолкот, Наум Петрески, со нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ПОЗЛАТЕН КОРСЕТ: Од цената на стајлингот на Јелена Карлеуша ќе ви се сврти во глава

Igor
MacedonianAlbanianBulgarian