ВООПШТО НЕ Е ЕВТИНО: Колку чини кришката леб која ја појадува Викторија Бекам (ФОТО)

Викторија Бекам, поранешната членка на групата „Спајс Грлс“, одлучи своите 27,7 милиони следбеници да ги почасти со фотографија од омилениот појадок, а јасно е дека повеќето од оние кои ја виделе оваа објава, не можат да си го дозволат тоа.

Очигледно е дека таа воопшто не штеди и шпекулациите дека е во наводен банкрот не се вистинити.

Како што објави, ова е нејзиниот фенси појадок, а се работи за скапоцена кришка леб, прекриена со изблендирано авокадо. Британската дизајнерка појадува од тостираниот леб езекијел, кој се прави од изртени зрна од неколку житарки, а само една кришка, без додатоци, чини 6 фунти. Јасно, не го прави сама, туку го нарачува.

инстаграм

Британските медиуми изјавија дека повеќе се за традиционалниот, но и поевтин оброк, бидејќи тешко дека ќе се најадат од тостот на Викторија.

Слични објави

Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на MAC во Белград (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 02.11.2019 година!

Igor

СЕ СТРАВУВА ДЕКА ЗАСЕКОГАШ ЌЕ ГО ЗАГУБИ ВИДОТ: Мел Б префрлена во болница!

Igor

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Од операциите не личи на себе, мајката на Силвестер Сталоне за две години ќе наполни СТОТКА! (ФОТО)

Еспресо

Брза пица во тавче

Igor

ИМААТ РОК ОД 8 ДЕНА: Судот донесе пресуда, Северина веќе НЕ СМЕЕ да го прави ова!

Igor

Остави Коментар

шест − три =

Слични објави

Славата не му удри во глава: Гитаристот на „Rolling stones“ на доделувањето на „Брит“ наградите дојде со метро! (ВИДЕО)

Еспресо

Моли Фицџералд од „Капетан Америка“ ја уби мајка си!

Слободен Печат

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Igor

Бијонсе храбро ги прошета „фелните“: Новите фотки откриваат дека дивата повеќе не се изгладнува! (ФОТО)

Igor

Сјај за усни како задолжителен дел од пролетната шминка

Igor

Нова дефиниција за луксузен комфор – Версаче бањарка

Igor