Брајан Кокс: Сестрата на кралицата Елизабета ме пипкаше кога имав 23 години!

Ги стави прстите на мојата маица и ми рече: Ова е навистина убава маица. Потоа полека започна раката да ми ја става под маицата. Реков само „ух“. Не знаев што треба да правам кога некој од кралското семејство те допира, рекол актерот.

Актерот Брајан Кокс (73) тврди дека принцезата Маргарет го пипкала кога имал само 23 години, пишува Mirror. Сестрата на кралицата Елизабета Втора (93) го запознала актерот кога бил на почетокот на својата кариера.

YouTube

„Бев во кралскиот дворец. Бев во претставата со Алан Бејтс и беше мојот 23 роденден. Режисерот Линдзи Андерсон ми подари црвена маица. Токму тогаш ја измив косата и отидов да се запознаам со неа“, рекол Брајан, а тогаш и се случило нешто шокантно.

„Ги стави прстите на мојата маица и ми рече: Ова е навистина убава маица. Потоа полека започна раката да ми ја става под маицата. Реков само „ух“. Не знаев што треба да правам кога некој од кралското семејство те допира. Беше многу смешно. Џејмс Болам виде што се случува“, раскажал Брајан.

Profimedia

Ништо не се случило понатака помеѓу нив.

„Само зборуваше за тоа дека бев прекрасен на сцената. Сакаше да знае повеќе за мене… Беше извонредно суштество. И се извинив и заблагодарив. Така заврши“, рекол Брајан.

Тој се навратил и на скандалот со принцот Ендру, нарекувајќи го идиот.

Слични објави

Која била Мулан? Легенда за кинеската воинка, спретна со мечот, а нежна како магнолија

Еспресо

Модна битка помеѓу јатрвите: Меган и Кејт со својот избор покажаа колку се разликуваат! (ФОТО)

Еспресо

Каков прв впечаток оставате? Јарците се неодоливи, Скорпиите директни, а Вагите…

Igor

Уште еден холивудски глумец обвинет за злоставување

Igor

„Пукаат“ од сексипил: 5 НАЈЕРОТИЧНИ хороскопски знаци

Igor

Ни месец после ракинувањето, а милијардерката веќе го „освои“ баш неговото срце!

Igor

Остави Коментар

пет × пет =

Слични објави

The Chicks имаат нова песна! (ВИДЕО)

Igor

Дара Бубамара со атрибутите на ачик (ФОТО)

Igor

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor

Македонската пејачка го покажа голото трудничко стомаче! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ѕирнете таму каде што не би смееле: Што прават стјуардесите кога никој не ги гледа

Еспресо

Аница Добра, Ена Беговиќ, Ана Сасо… Седумте култни икони на Југославија кои оставија печат на многу генерации

Еспресо