16.8 C
Скопје
05:17 - 20 мај, 2024

Ознака : лчини

СветСцена

ВООПШТО НЕ Е ЕВТИНО: Колку чини кришката леб која ја појадува Викторија Бекам (ФОТО)

Еспресо
Викторија Бекам, поранешната членка на групата „Спајс Грлс“, одлучи своите 27,7 милиони следбеници да ги почасти со фотографија од омилениот појадок, а јасно е дека...