Вака се ужива: Бекамови на одмор во Мајами (ФОТО)

Викторија и Дејвид Бекам на своите фејсбук-профили споделија фотографии од одморот во Мајами.

принтскрин/Instagram
принтскрин/Instagram
принтскрин/Instagram
принтскрин/Instagram
принтскрин/Instagram
принтскрин/Instagram

На фотографиите се гледа дека нивните деца Бруклин (16), Ромео (16) и Круз (14) уживаат во заедничкото дружење.

Семејниот одмор Бекамови го испланираа откако Викторија одлучи да не се приклучи на турнејата на „Спајс грлс“. Наместо тоа таа реши да се фокусира на нејзината „модна империја“, пишува Сан.

Слични објави

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Елена Стефановска: „Имам момче, меѓутоа умешно го кријам од јавноста“ (ФОТО)

Igor

ШАРЛИЗ ТЕРОН: Холивуд ти удира шлаканица кога почнуваш да старееш

Igor

Познатата глумица од шпанските теленовели ја загуби битката со ракот

Igor

Сораја на базен: Ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие „балони“ (ФОТО)

Igor

Кетрин Зита-Џонс во гламурозна креација го засени својот сопруг (ФОТО)

Igor

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

три × 5 =

Слични објави

Бекамови ги разлутија соседите: Ги молат да престанат со преправање на имотот

Еспресо

Дино Мерлин за првпат стана дедо: Неговото внуче името го доби според прадедото

Еспресо

Жена Овен – секогаш во потрага по љубовник

Igor

Мило Ѓукановиќ го жени синот единец: Свадбената веселба е закажана за на Свети Стефан (ФОТО)

Igor

Ана Николиќ објави провокативна слика од плажа, сите ги коментираат нејзините секси купаќи (ФОТО)

Igor

ВОЛКАВИ ГРАДИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Оваа СТАРЛЕТА со своите СИЛИКОНИ остава без здив

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian