Оваа девојка го освои Скопје! И мажи и жени завртеа глава по неа! (ФОТО)

Верувам дека ќе се согласите со нас дека понекогаш ако не и секогаш, улиците во нашиот главен град наликуваат на вистински модни писти.

Девојки парадираат на секој чекор, уникатни по својот стил и убавина.

Погледнете ги овие неколку фотографии кои ги донесе нашиот фоторепортер направени во центарот на Скопје.

Оваа преубава девојка навистина храбро чекореше по скопските улици и самоуверено се справи со љубопитните погледи.

Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески
Фото: Слободен печат/Драган Митрески

Слични објави

Со еден потег и ја уништил првата брачна ноќ – „Беше одвратно!“

Еспресо

Калиа Димитрова: „Медуза“ постои како антипод на патријархалното уредување

jasmina.kantardzieva

Имала повеќе од 100 љубовници, а еден ден по породувањето сакала да се убие: Фаталната Брижит Бардо (ФОТО)

Igor

ЛЕКОТ ЗА ИСПУКАНИ КАПИЛАРИ сите го имаме дома во фрижидерот

Igor

Голема наградна игра – освојте патување од бајките во Швајцарија со Revalid®

Igor

Кардашијан го облекла најтесниот фустан досега, а поради една работа сите гледале во нејзините нозе (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

1 × пет =

Слични објави

„Ги жалам таквите како тебе“: Саудиска тинејџерка која побегна од насилното семејство објави слика во бикини и се соочи со лавина од критики

Еспресо

Рекордерка по број на пластични операции: Има 60 години, повеќе од 47 пати „легнала под нож“

Еспресо

Никол го сруши Инстаграм со изјавата: Ме избегнуваат бидејќи им се гадам, ме викаат чудовиште (ФОТО)

Слободен Печат

Совршени локни: Направете сами спреј за најубавите локни на светот! (ВИДЕО)

Igor

Интервју со Катарина Ивановска: Не делувам наивно за некој да си дозволи да ми понуди непристоен предлог

Кристина Апостолова

Пронајдена е неактивирана бомба! Анџелина Џоли евакуирана од снимањето

Igor