ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ МУЗИЧАР: Пронајдена мртва неговата ќерка

Габриела Креан е ќерка на основачот на бендот Слипнот, Шон Креан, која долго време се борела со проблеми со пороците.

Полицијата добила дојава за можно предозирање во луксузна куќа во Холивуд. Кога пристигнале заедно со пожарникарите и медицинските служби, можеле само да констатираат смрт кај младата девојка.

Полицијата пронашла прибор за конзумирање дрога и други докази што укажуваат на предозирање. Ќе биде извршена и обдукција за да се утврдат точните причини за смртта.

Габриела, која имаше 22 години подолго време имала проблеми со зависноста. Во својата последна објава на Инстаграм таа напишала дека веќе пет месеци не користи дрога.

Слични објави

Вреди да се посети: „Љубојна” ќе одржи (unplugged) акустичен концерт!

Igor

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Еспресо

Ќерката на Драган Бјелогрлиќ е вистинска убавица! Таа привлекува внимание каде и да се појави, а еве со што се занимава (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 21 јуни 2019, петок

Igor

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Братот на принцезата Дајана објави фотографија од детството: Лејди Ди тогаш имала шест години

Васко Спасоски

Остави Коментар

четиринаесет − единаесет =

Слични објави

Трагичен крај: Пронајдено безживотното тело на Наја Ривера

Еспресо

Амбер Херд призна дека физички го нападнала Џони Деп: Се лутам кога губам!

Еспресо

Неговиот љубовник му беше кум, а дечкото го гледаше од прозорот на хотелот: Фамозниот брак на Елтон Џон со жена! (ФОТО)

Еспресо

Северина направи хаос пред домот на Милан во Белград, па полицијата и нареди да се изолира две недели! (ВИДЕО)

Повеќе не е русокоса: Сенида ја скрати косата и ја смени фарбата – погледнете како изгледа сега (ФОТО)

Igor

Гулаб писмоносец продаден за 1,25 милиони евра

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian