Ознака : слипнот

Лајфстајл Сцена

ТРАГЕДИЈА ВО СЕМЕЈСТВОТО НА ПОЗНАТИОТ МУЗИЧАР: Пронајдена мртва неговата ќерка

Igor
Габриела Креан е ќерка на основачот на бендот Слипнот, Шон Креан, која долго време се борела со проблеми со пороците. Полицијата добила дојава за можно...