Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Главни атрибути на познатата водителка Марјана Станојковска отсекогаш биле нејзините природни и големи гради.

Според многумина нејзиното деколте е најдобро на нашата естрада и со тоа мора сите да се согласиме, но по се изгледа заслепени од нив ретко кој забележал дека Станојковска има и задник за чиста десетка.

Да, добро читате. Таа ретко го истакнува, но ако го посетите нејзиниот профил на Инстаграм и разгледате детално, ќе видите неколку фотографии каде во преден план е токму тој – совршениот задник на атрактивната водителка.

Уверете се:

 

View this post on Instagram

 

Sand How was your Monday in emojis mine was ☕️ ☀️ ⛱ ☀️ ‍♀️☕️ #sand #sun #beachlife

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay) on

Слични објави

Познатата дизајнерка Ива Спасовска „пука“ од сексапил во тесен фустан кој оцртува сè! (ФОТО)

Еспресо

Српската пејачка Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија – ова е причината! (ФОТО)

Igor

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor

На која возраст се доживува најинтензивниот оргазам?

Igor

Велат: „REACT“: „Pussycat Dolls“ по 11 години снимија спот во кој изгледаат безобразно секси! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

петнаесет − дванаесет =

Слични објави

Зошто Ентони Хопкинс, Том Џонс и Лоренс Фишбурн не разговараат со нивните деца?

Еспресо

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

Новата поза во сексот се вика ВЕШТЕРКА и гарантира МАГИЧНИ ОРГАЗМИ

Igor

Барбара е нова пејачка на македонската естрада, но кога ќе видите како изгледа ќе останете со отворена уста! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Срамота на доделувањето на Оскарите: Гледачите лути бидејќи никој не се сети на Лук Пери

Еспресо

Блогерката Зорана позира во танга-бикини: Фановите се прашуваат дали повторно има фотошоп? (ФОТО)

Васко Спасоски