ШОУ НА БАНДЕРАС: Еве што направи холивудскиот актер на црвениот тепих во Кан (ФОТО)

Холивудскиот актер Антонио Бандерас приреди вистонско шоу на црвениот тепих на Канскиот фестивал.

Популарниот актер им позираше на фотографите во Кан во неколку разлини улоги и покажа дека годините не му можат ништо.

Бандерас на црвениот тепих го демонстрираше својот „талент“ како гимнастичар, танчер….

Целиот перформанс го изведе пред очите на убавата колешка Пенелопе Круз.

 

Слични објави

Стинг ја воодушевува публиката во Скопје

Igor

Последниот филм на Чаплин „Модерни времиња“ бил силна критика на власта! (ВИДЕО)

Еспресо

Слаткар има нова песна: Во спотот главна улога е Драгана Спасовска која не се родила да „сецка“ салати (ВИДЕО)

Igor

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor

ВИДЕО: Жан Клод Ван Дам (60) покажа како изгледа неговата мајка!

Васко Спасоски

Ед Ширан со голема донација за болницата која се грижеше за неговата покојна баба

Милена Ризовска

Остави Коментар

16 − тринаесет =

Слични објави

Скромниот Бред Пит носел ознака со своето име „за секој случај“!

Еспресо

Лејди Гага напиша: „Lokah Samastah Sukhino Bhavantu“ и направи хаос! Еве, што значи тоа! (ФОто)

Igor

„НАШИ СМЕ, ЌЕ ТИ ПОМОГНЕМЕ“: Македонска заедница ѝ понуди помош за сместување и работа на ЌЕРКАТА НА ЗАЕВ

Igor

Им оддаваат почит на легендарната група „Queen“: На едната страна е кралицата, на другата сме ние! (ВИДЕО)

Еспресо

Сите зборат дека Северина не се менува, а ваква не би ја препознале! Исплива фотка од почетокот на нејзината кариера (ФОТО)

Igor

ВИДЕО: Најдобри, евтини празнични декорации кои можете да ги направите сами – Совршена забава за целото семејство!

Еспресо